Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

  Terörizmin Finansmanı Konulu Yuvarlak Masa Toplantısı Hibrit Formatlı Şekilde 25-27 Ekim 2023 Tarihlerinde Van'da Gerçekleştirilmiştir.
  28.10.2023

       Ceza İşleri Genel Müdür Yardımcısı Sn. Şenol Taş, Daire Başkanı Sn. Fahrettin Çiçek ile çeşitli illerde terör suçlarına bakmakla görevli hâkim ve Cumhuriyet savcılarının yanı sıra ilgili kurumlardan temsilciler, Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK), Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK),Türkiye Barolar Birliği (TBB), Van İl Emniyet Müdürlüğü, Van İl Jandarma Komutanlığı temsilcileri ve projenin ulusal ve uluslararası danışmanlarının katılımıyla Terörizmin Finansmanı konulu yuvarlak masa toplantısı hibrit formatlı şekilde  25-27 Ekim 2023 tarihlerinde Van'da gerçekleştirilmiştir.

      Bu faaliyet, Terörizmin Finansmanı Suçunun Diğer Suçlarla İlişkisi ve Ayrımı, Terörizmin Finansmanı Soruşturma ve Kovuşturmalarında Elkoyma ve Müsadere, Terörizmin Finansmanı ile Mücadelede FATF (Mali Eylem Görev Gücü) Çerçevesi ve Uluslararası Standartlar ile delillerin değerlendirilmesi konusunda ulusal ve uluslararası uzmanların sunumları, bilginin ve deneyimin paylaşılması yoluyla ilgili ulusal kurumlar arasındaki iş birliğini geliştirmeyi amaçlamıştır.

  Adres

  ADALET BAKANLIĞI CEZA İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Adres: Milli Müdafaa Cd. No:22 /B Bakanlıklar / Çankaya / Ankara

  Telefon

  Faks : +90 312 219 43 19

  E-Posta

  cigm.projeisaretadalet.gov.tr

  © 2020 TÜRK CEZA ADALET SİSTEMİNİN ETKİNLİĞİNİN GELİŞTİRİLMESİ PROJESİ Resmi İnternet Sitesidir. Tüm hakları saklıdır.

  Sitemizi Bugün : 15 - Toplam : 7853 kişi ziyaret etmiştir.