Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

  Terörizmin Finansmanı İkinci Koordinasyon Toplantısı Hibrit Formatlı Şekilde 22 Eylül 2023 Tarihinde Ankara Kızılcahamam İlçesinde Gerçekleştirilmiştir.
  22.09.2023

       Ceza İşleri Genel Müdürü Sn. Ali Öztürkmen, Daire Başkanı Sn. Kemal Ertürk ve Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Sn. Mehmet Yerlikaya ile çeşitli illerde terör suçlarına bakmakla görevli hakim ve Cumhuriyet savcılarının yanı sıra ilgili kurumlardan temsilciler, Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK), Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), Türkiye Barolar Birliği (TBB), Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğü, Ankara İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı temsilcileri ve projenin ulusal ve uluslararası danışmanlarının katılımıyla Terörizmin Finansmanı üzerine ikinci Koordinasyon Toplantısı hibrit formatlı şekilde  22 Eylül 2023 tarihinde Ankara ili Kızılcahamam ilçesinde gerçekleştirilmiştir.

     Bu faaliyet, terörizmin finansmanı suçlarında adli işlemlerinin tüm aşamalarında karşılaşılan ortak zorlukların, bilginin ve deneyimin paylaşılması yoluyla ilgili ulusal kurumlar arasındaki iş birliğini geliştirmeyi amaçlamıştır.

      Bir gün boyunca katılımcılar sorunların tespiti, kamu kuruluşları ve özel kuruluşlar arasındaki koordinasyonun yanı sıra soruşturma ve kovuşturma aşamalarının asıl aktörleri arasındaki koordinasyon ve iş birliği üzerine fikir alışverişinde bulunmuştur.

  Adres

  ADALET BAKANLIĞI CEZA İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Adres: Milli Müdafaa Cd. No:22 /B Bakanlıklar / Çankaya / Ankara

  Telefon

  Faks : +90 312 219 43 19

  E-Posta

  cigm.projeisaretadalet.gov.tr

  © 2020 TÜRK CEZA ADALET SİSTEMİNİN ETKİNLİĞİNİN GELİŞTİRİLMESİ PROJESİ Resmi İnternet Sitesidir. Tüm hakları saklıdır.

  Sitemizi Bugün : 15 - Toplam : 7853 kişi ziyaret etmiştir.